Жашківської міської ради Черкаської області

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЖІНОК-ЕЛІТИ, МОЛОДІ, ЮНІОРОК ТА ДІВЧАТ

Дата: 11.02.2019 15:41
Кількість переглядів: 460

З 1 по 7 лютого 2019 року в м. Харків проходив Чемпіонат України серед жінок-еліти, молоді, юніорок та дівчат.

В чемпіонаті взяло участь 265 учасниць.

В збірній Черкаської області виступали три вихованки Юрія Миколайовича Савви гуртка «Бокс» ДЮКФП.

Кузнєцова Софія виступала у віковій групі «Молодь до 64 кг», де посіла 5 місце серед  учасниць, програвши в ¼ фінала діючій чемпіонці України минулого року.

Єсипенко Анастасія виступала у віковій групі «Юніорки до 60 кг». Поступившись досвідченій суперниці – призерці Всесвітнього Чемпіонату в Марокко у півфіналі, наша вихованка посіла 3 місце і стала бронзовою призеркою Чемпіоната.

Прокопенко Олександра виступала у віковій групі «Дівчата до 57 кг».

В ¼ фінала  програла бій більш досвідченій суперниці, нашій землячці з м. Тальне та посіла 5 місце.

В липні 2019 року в м.Одеса відбудеться Кубок України з боксу, на якому наші дівчата хочуть покращити свої результати та стати на вищу сходинку пєдесталу.

Побажаємо їм та їх наставнику майбутніх перемог!