A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки
Жашківської міської ради Черкаської області

Методична робота

                                 МЕТОДИЧНА РОБОТА

Жашківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки знаходиться на базі Жашківської СПШ №1. Засновником ДЮКФП з 1996 року виступає місцевий орган державного управління освітою. ДЮКФП має власний статут. Зареєстрований клуб Жашківською районною державною адміністрацією Черкаської області 5.12.2000 року(дата зміни свідоцтва про державну реєстрацію 24.09.2009 року №091502 серія А01). Фінансування клубу здійснюється відділом освіти.

Пріоритетними видами спорту в ДЮКФП є баскетбол, волейбол, футбол, бокс, дзюдо, панкратіон та кінний спорт. З не олімпійських видів спорту є пауерліфтинг.  В цому році добавився спортивний туризм.

Гуртківці ДЮКФП приймають активну участь у спортивних змаганнях різного рівня, а саме: внутрішньо-клубні змагання, міжшкільні, районі змагання серед дорослих, обласні Спартакіади серед школярів, обласні юнацькі ігри, міжнародні турніри та чемпіонати України.

Хочеться відмітити, що наш клуб співпрацює із Жашківським кінно-спортивним заводом, в якому тренуються вихованці Жашківського ДЮКФП. В командному заліку наші спортсмени стали чемпіонами області, чемпіонами України з Конкуру,боксу, канату,  чемпіонами Світу з панкратіону та хортингу.

Жашківський ДЮКФП працює на базі шести шкіл : Жашківської СПШ № 1, Жашківської № 2, №3, № 4, № 5, та Скибинської .

Клуб орендує приміщення в Жашківській СПШ №1, де створено умови для проведення занять з таких видів спорту як: пауерліфтинг, атлетична гімнастика, гирьовий спорт, армреслінг, бокс, дзюдо, настільний теніс, панкратіон, шахи та спортивний туризм.

Спортивна база цих шкіл, комплектація спортивного обладнання та інвентаря, умови проведення занять – одні з найкращих в районі. Керівники гуртків ведуть заняття 216 тижневих годин загальної фізичної підготовки, в яких займається 350 учнів Жашківської ОТГ.

Методична  робота в ДЮКФП здійснюється відповідно  до Законів України «Про освіту»,  «Про позашкільну освіту».

Робота методичних об´єднань  спрямована на удосконалення методичної підготовки, фахової майстерності керівників гуртків, удосконалення  методики проведення занять.  Під час запланованих  засідань методичних об´єднань  обговорюються як організаційні, так і  науково-методичні питання та відкриті заняття гуртків, проводяться майстер-класи та семінари-практикуми з різних видів спорту.

Клубна робота ведеться згідно положення ДЮКФП та власного статуту. Річний план затверджується засновником.

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора