A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ СЕРЕД МАЙСТРІВ ДЗЮДО

25 червня 2020 року в м. Очакові проходили  тренувальні збори серед майстрів України з дзюдо, учасником якого був Керівник гуртка «Дзюдо» Русін Володимир Миколайович.

16:11 02.07.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТРЕНЕРСЬКО-АТЕСТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР З ПАНКРАТІОНУ ТА ГРЕПЛІНГУІ

22 червня 2020 року в Києві відбувся дводенний тренерсько-атестаційний семінар з панкратіону і грепплінгу, за підтримки Спортивного комітету України,  учасником якого був керівник гуртків  «Панкратіон» та «Бокс» Сергій Васильович Москаленко.

16:11 02.07.2020

ПАУЕРЛІФТИНГ

Пауерліфтинг або паверліфтинг (англ. powerlifting: power — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому спортсмен долає вагу. Паверліфтинг, також називають силовим триборством. Пов'язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

11:00 27.05.2020

ГУРТОК "ШАХИ".

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) та запровадженням карантину навчання гуртка «Шахи» ДЮКФП Жашківської міської ради проводиться дистанційно. Навчання гуртківців проводиться на платформі Lichess, яка надає широкі можливості щодо вдосконалення тактичної складової гри (розв'язок шахових задач із пошуку  мату та найкращого ходу) вдосконалення володіння шахової нотацією і тренування знань дебютів.

11:34 20.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора