A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

ВИХОВАНЦІ ГУРТКА «СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ» ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ

Адміністрація ДЮКФП та вихованці гуртка «Спортивний туризм »  та турклубу «Блудний Грунь» щиро дякують депутату міської ради  Горбаню Олегу Івановичу за поповнення матеріальної бази туристичною каркасно-надувною байдаркою  SMART-3 «Expedition»  та рятувальними жилетами для занять водним туризмом та  екологічною освітою, які допомжуть привити у наших вихованців любов до рідного краю, повагу до навколишнього середовища, створювати необхідні умови для розвитку гармонійної особистості шляхом екологічного виховання в процесі спілкування з природою, використання різних форм і методів екологічної освіти.

16:07 19.10.2020

ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ

6 вересня 2020 року вихованці гуртка «Панкратіон», яких тренує Москаленко Сергій Васильович, прийняли участь у відкритому Чемпіонаті Черкаської області з панкратіону,  який відбувся 6 вересня 2020 року у м. Черкаси,  по вул. Пастерівсмька 102 ( КЗ «ОСДЮСШОР» ЧОР).

12:38 10.09.2020

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ СЕРЕД МАЙСТРІВ ДЗЮДО

25 червня 2020 року в м. Очакові проходили  тренувальні збори серед майстрів України з дзюдо, учасником якого був Керівник гуртка «Дзюдо» Русін Володимир Миколайович.

16:11 02.07.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТРЕНЕРСЬКО-АТЕСТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР З ПАНКРАТІОНУ ТА ГРЕПЛІНГУІ

22 червня 2020 року в Києві відбувся дводенний тренерсько-атестаційний семінар з панкратіону і грепплінгу, за підтримки Спортивного комітету України,  учасником якого був керівник гуртків  «Панкратіон» та «Бокс» Сергій Васильович Москаленко.

16:11 02.07.2020

ПАУЕРЛІФТИНГ

Пауерліфтинг або паверліфтинг (англ. powerlifting: power — сила, і lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому спортсмен долає вагу. Паверліфтинг, також називають силовим триборством. Пов'язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

11:00 27.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора