A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки
Жашківської міської ради Черкаської області

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ

Дата: 10.03.2019 12:05
Кількість переглядів: 706

Учора, 9 березня, в Міжнародному виставковому центрі (м.Київ) проходив Чемпіонат України з перетягування канату в приміщенні. За звання чемпіона боролися 14 чоловічих та 7 жіночих команд.

Жашківчани з 2016 року (по суті, з моменту активного проведення подібних змагань) не пропускають чемпіонати і кубки з перетягування канату. Тож наших спортсменів тут заслужено називають «аксакалами» та поважають за характерну рису: жашківські команди стабільно тримають рівень призерів.
Чемпіонат цього разу розпочався для наших спортсменів із приємної несподіванки: влогер із Китаю Лі Мілна подарував нашим командам китайську вазу. Як пояснив Лі, це давня традиція його народу – дарувати вазу на знак поваги. Тренер чоловічої і жіночої збірних Жашківської ОТГ Дмитро Мазур зауважив: «Після такого презенту не маємо права програти».
А ризик здатися таки був. Жашківським аматорам довелося протистояти командам Київський національний торговельно-економічний університет, у складі яких були професійні спортсмени зі світовим ім'ям: найсильніша жінка планети Ольга Лящук та найсильніша людина України Олексій Новіков. Жашківчани вже не вперше вступають у сутичку із цими командами і знову поступилися їм. «Це за честь – випробувати свої сили у сутичках з такими командами», - розповів Дмитро Мазур. – До того ж, тренер цих команд – Артем Цибровський – техніку перетягування канату опановував у Нашому ДЮКФП».
В результаті наполегливої боротьби, і чоловіча, і жіноча збірні Жашківської громади вибороли друге місце в Чемпіонаті.


 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора