Жашківської міської ради Черкаської області

Жашківчанин увійшов у десятку кращих самбістів на Чемпіонаті світу.

Дата: 25.11.2020 14:52
Кількість переглядів: 160

19-21 листопада у м. Мінськ  (Білорусь)  відбувся Чемпіонат світу із самбо серед майстрів-ветеранів, (вік 35+).

У масштабних змаганнях взяли участь спортсмени з 10 країн, серед яких США, Гондурас, Білорусь, Україна, Росія, Казахстан, Литва, Молдова тощо.

У складі збірної України боровся за перемогу і жашківчанин, керівник гуртка «Дзюдо» ДЮКФП  Володимир Миколайович Русін.

В особистому заліку в категорії 50-54 роки він посів 9-10 місце, поступившись росіянину. А в командних змаганнях в категорії 50+ став бронзовим призером. Взяти участь у Чемпіонаті самбіст зумів за фінансової підтримки відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

Це не перші змагання світового рівня Володимира Русіна. Минулого року на Чемпіонаті серед майстрів-ветеранів на Кіпрі він виборов 5-6 місце.

Вітаємо Володимира Миколайовича із чудовим результатом та зичимо успіхів у підкоренні спортивних вершин !